KONST / Litografier / Färglitografi 12156450
nr 1215 6450
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Päron. Signerad, numrerad 74/190. Bladets mått: 30x22 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:00:00
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz